"Gryficka Kolej Wąskotorowa.Trakcja spalinowa."


Film prezentuje normalny dzień pracy na kolei wąskotorowej w Gryficach, należącej do gminy Rewal. Przedstawia szczegółowo użytkowany tam na co dzień tabor: lokomotywy spalinowe Lxd2, wagony motorowe MBxd2, drezyny motorowe Wmc a także pracę w lokomotywowni.


Film był realizowany przez 3 lata (2006-2008), dzięki temu przedstawia wyątkowo bogaty zestaw taboru użytkowanego przez Gryficką Kolej Wąskotorową. Można tu zobaczyć m.in. Bardzo rzadko spotykany skład pociągu złożonego z lokomotywy Lxd2 oraz wagonów-transporterów, czy wieczorne zdjęcia drezyny Wmc oraz oczywiście wagony motorowe Mbxd2 obsługujące planowy ruch turystyczny. W filmie prezentowane są najciekawsze, najbardziej charakterystyczne i najładniejsze plenery tej nadmorskiej kolei wąskotorowej. Zdjęcia zrealizowano w różnych porach roku, różnych porach dnia, w plenerze oraz w kabinie maszynisty i w lokomotywowni.

Ten wyjątkowy film zrealizowano w trakcie planowej pracy kolei, nie przy okazji fotostopów!


Informacje dodatkowe:

Czas filmu: 50'00. Film na płycie DVD do odtwarzania w komputerze lub odtwarzaczu DVD. Na płycie menu, muzyka a także oryginalny dźwięk taboru oraz podstawowy opis kolei: dane dotyczące historii linii oraz taboru. Płyta w polskiej wersji językowej. Profesjonalna realizacja i montaż.

Film zrealizowany w latach 2006-2008.
Cena: 25,00 zł brutto

Promocja: przy zakupie dwóch i więcej egzemplarzy filmu (lub dwóch różnych tytułów filmowych)cena za sztukę: 20,00 brutto
Na życzenie wystawiamy faktury VAT.

[Rozmiar: 53916 bajtów]

[Rozmiar: 53916 bajtów] [Rozmiar: 42524 bajtów] [Rozmiar: 49992 bajtów]