"Śmigielska Kolej Dojazdowa. Trakcja parowa."


Film prezentuje normalny dzień pracy na kolei wąskotorowej w Śmiglu (Wielkopolska). To jedna z niewielu kolei wąskotorowych w Polsce użytkujących niemal na co dzień parowozy wąskotorowe. W filmie prezentowana jest praca parowozu Px48 obsługującego planowy ruch osobowy.


W filmie przedstawiony jest normalny dzień pracy na kolei wąskotorowej m.in. : szczegółowo pokazano przygotowanie parowozu, formowanie składu, planowy ruch do stacji Stare Bojanowo oraz powrót do Śmigla. Odwiedzamy również tutejszą lokomotywownię. Zdjęcia zrealizowano w w najciekawszych, najbardziej malowniczych plenerach okolic Śmigla. Film pełen jest ciekawych, zaskakujących ujęć, nie zabrakło oczywiście zdjęć z kabiny maszynisty parowozu i z wagonu.

Ten wyjątkowy film zrealizowano w trakcie planowej pracy kolei, nie przy okazji fotostopów!


Informacje dodatkowe:

Czas filmu: 27'00. Film na płycie DVD do odtwarzania w komputerze lub odtwarzaczu DVD. Na płycie menu, muzyka a także oryginalny dźwięk taboru oraz podstawowy opis kolei: dane dotyczące historii linii oraz taboru. Płyta w polskiej wersji językowej. Profesjonalna realizacja i montaż.

Film zrealizowany w 2007r.
Cena:25,00 zł brutto

Promocja: przy zakupie dwóch i więcej egzemplarzy filmu (lub dwóch różnych tytułów filmowych)cena za sztukę: 20,00 brutto
Na życzenie wystawiamy faktury VAT.

[Rozmiar: 53916 bajtów]

[Rozmiar: 53916 bajtów] [Rozmiar: 42524 bajtów] [Rozmiar: 49992 bajtów]